Vodafone Fatura Ödeme

vodafone

Vodafone Fatura Ödeme

 

Vodafone hatlı bir kullanıcı iseniz faturalarınızı artık kolay yönden mi ödemek istiyorsunuz? Tam aradığınız bilgiler bu yazı içerisinde bulunuyor. Vodafone artık rakiplerinin yaptığı yeniliklere sessiz kalmıyor tüm Vodafone müşterilerine internet üzerinden vodafone fatura ödeme imkanı sunuyor.

 

Vodafone faturalarınızı bir çok ödeme şekillerinden yararlanarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Online Self Servis, IVR, Vodafone Cep Merkezleri, PTT ve Kredi Kartınız ile ödeme imkanınız bulunmaktadır.

Öncelikle faturalarınızı görüntülemek istiyorsanız Vodafone Self Servisine giriş yapmak zorundasınız. Servise giriş yapmak için telefon numaranızı ve şifrenizi girerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız S yazıp 7000 göndererek yeni şifre talep edebilirsiniz.

 

Self Servisi üzerinden Vodafone faturalarınızı kolayca görüntüleyebilir vodafone fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ödeme noktalarını da öğrenmek isterseniz anlaşmalı PTT şubeleri, ATM ve en yakın şubeleri iletişim adreslerinden öğrenebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir