Turkcell online işlemlerde yeni özellik!

turkcell

Turkcell Fatura Ödeme

 

Türkiye’nin en iyi GSM şirketi olarak ön görülen Turkcell artık internet sitesi üzerinden ve online işlemler tabanlı yaptığı yeni sisteme göre fatura ödeme derdinizi sonlandırıyor. Bir çok insanın artık dışarı da çok büyük sıkıntılar çektiği ve hatta kuyruklar beklediği fatura ödeme derdine Turkcell kendi internet sitesi üzerinden bu insanlara yeni bir özellik sunuyor. Nasıl mı? Artık internet sitesi üzerinden turkcell fatura ödeme işleminiz en kolay şekilde tamamlanacak.

 

Turkcell’in kendi internet sitesi üzerinden bu özelliği aktif ettiğini belirterek artık Online İşlemler üzerinden cep telefonuz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra isterseniz kredi kartı ile yada banka kartınız ile de bu işlemi en kolay şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Turkcell faturalarınızı banka kartından ziyade kredi kartı ile turkcell fatura ödeme işlemini de güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. 3D güvenlik konusunda bu işte bir numara olan Turkcell müşterilerinin güvenliği konusunda hassas davranarak bu konu da kafalarında herhangi bir soru işareti de bırakmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir